TERUG
NAAR BOVEN

Kerstverhalen uit de buurt

Blog

De feestdagen zullen er voor de meeste mensen dit jaar heel anders uitzien. Dat geldt zeker voor gepassioneerde reizigers, extraverte mensen en iedereen die het leven met anderen deelt. Sommige groepen hebben het moeilijker dan andere vanwege de onzekerheid en het isolement dat de huidige pandemie en de daaruit voortvloeiende maatregelen met zich meebrengen. Vooral het bestaan van kleine zelfstandige bedrijven is op vele manieren verstoord... gelukkig niet allemaal met negatieve gevolgen!
We hebben een aantal van de lokale bedrijven die in de Yays Neighbourhood Guide voor Amsterdam staan opgezocht om te zien hoe het met hen gaat en kwamen erachter dat ze, ondanks de enorme uitdagingen waar ze de laatste tijd mee te maken hebben, veel in het vooruitzicht hebben voor deze kerst en oudejaarsavond!
Dat is goed nieuws voor onze gasten die gebruik maken van onze Christmas Staycation Deal (klik hier om dit te bekijken)!
Lees verder voor verhalen over verbondenheid, creativiteit en vindingrijkheid uit de buurt!

Als een aparthotel brand met de missie om nieuwsgierige reizigers die op zoek zijn naar betekenisvolle en unieke reiservaringen de buurt te laten ontdekken, houden we bij Yays de kleine bedrijven in onze buurten in Amsterdam, Parijs en Barcelona in de gaten. We namen contact met ze op voor deze blogpost en vroegen ze om naast enige opbeurende verhalen ook een aantal van de uitdagingen die ze de afgelopen maanden het hoofd moesten bieden, met ons te delen.
De verhalen die we van hen kregen bewijzen dat kleine bedrijven echt als families zijn: alle lokale ondernemers die we voor deze post hebben benaderd, noemden als hun eerste zorg de prioriteit om al hun teamleden veilig en aan boord te houden en om gezamenlijk door de pandemie heen te komen.

Terwijl we dit schrijven, mogen restaurants in Amsterdam alleen bezorgings- en afhaalopties bieden, maar dit heeft onze buren niet ontmoedigd!
Yays-gasten die in Amsterdam verblijven tijdens de feestdagen kunnen genieten van een aantal heerlijke gerechten!

 

De Gouden Reael (by Caron)

 

De Gouden Reael op Zandhoek 14 is een van de restaurants die in de Yays Neighbourhood Guide voor Amsterdam West in meer edities is opgenomen. Het restaurant ligt om de hoek van Yays Zoutkeetsgracht en niet ver van de Yays Bickersgracht en is gevestigd in een historisch pand met de gevelsteen waaraan het zijn naam ontleent. Vanaf 2020 staat het restaurant onder leiding van de familie Caron, een prestigieuze naam op het gebied van de gastronomie.

We vroegen Julian Louw, manager van De Gouden Reael, hoe ze reageerden op de eerste golf van de pandemie.

 

Tijdens de eerste lockdown hebben we ons snel aangepast aan de nieuwe situatie en hebben we onze drie keukens [van andere restaurants] gebruikt bij de voorbereiding van een wekelijks wisselend menu voor de mensen thuis: "Caron à la Maison". Dit werd een groot succes met ongeveer 400 - 600 gasten per week met ons take-out 3-gangen menu.
[...] In de zomer hebben we met hard werken van ons team de verspilde tijd ingehaald en waren we blij dat veel gasten de weg naar het Realeneiland wisten te vinden. In de zomer is de Gouden Reael prachtig, met een zeer groot terras met uitzicht op het IJ en de grachten vlakbij. Zelfs als we ons aan de afstandsregels hielden, hadden we nog genoeg ruimte om veel gasten te ontvangen.

Dus wat zijn jullie plannen voor de feestdagen?

We hebben wel besloten om één groot project te doen tijdens de lockdown en dat was ons "Kerst met Caron" menu. Een 4-gangen menu dat thuis wordt bezorgd voor de feestdagen tussen 15 en 30 december. Onze koks hebben hard gewerkt aan een zeer smakelijk en feestelijk menu voor een heerlijke (Franse) kerst aan huis, dat door TringTring, een duurzame bezorgservice in de stad met e-bikes, thuisbezorgd zal worden. Een groot project dat ons op dit moment volop bezighoudt. Het is natuurlijk niet hetzelfde als gasten te verwelkomen in ons restaurant tijdens de feestdagen en mensen te zien glimlachen als ze het restaurant verlaten na een geweldige avond. Maar zoals alles dit jaar passen we ons aan de huidige situatie aan en maken we er het beste van!

Wat neem je mee uit deze ervaring?

Aan de andere kant zorgde de pandemie ervoor dat we ons bedrijfsmodel en onze activiteiten opnieuw beoordeelden en ons meer bewust werden van de kosten versus de opbrengsten, het positieve is dat het ons wendbaarder maakte zonder ons geweldige team te verliezen, we hebben hard gewerkt om iedereen aan het werk te houden en ervoor te zorgen dat ze hun baan niet kwijtraken. Iedereen staat klaar in de startblokken om de deuren van de Gouden Reael te openen en gasten te verwelkomen.

Caron Gouden Raeal

 

Pikoteo

 

In dezelfde buurt, vlakbij zowel Yays Zoutkeetsgracht als Yays Bickersgracht, is Pikoteo een van de meest favoriete plekken van Yays gasten. Het wordt gerund door twee vrienden - de in Madrid geboren chef-kok Miguel en de Nederlandse manager Florian - en wordt gewaardeerd om zijn keuken met Spaanse invloeden en geweldige cocktails.

We spraken met Florian, die ons verzekerde dat ze ondanks de uitdagingen nog steeds actief zijn.

Het meest gecompliceerde voor ons tijdens deze pandemie, zakelijk gezien, is om ons team en onszelf gemotiveerd te houden in de onzekere omstandigheden.
4/5 dagen per week werken in een leeg restaurant zonder dat er potentiële gasten komen opdagen is erg demotiverend, gezien het feit dat ons team dit werk doet vanwege hun liefde voor gastvrijheid. Als eigenaars doen we ons best om altijd positief te blijven, vooral rondom ons team. We betrekken hen bij elke beslissing en zijn open en eerlijk over de pandemie en de gevolgen ervan. Door dit te doen proberen we hen de tools te geven die ze nodig hebben en hen zo gelukkig mogelijk te houden terwijl ze in deze moeilijke tijd werken.

Ongeacht de uitdagingen, fornuizen en shakers zijn altijd werkzaam, bij Pikoteo!

Wij zijn 7 dagen per week geopend tussen 17:00 en 21:00 uur voor bezorging of take-away. In december vieren we ons 5-jarig jubileum en hoewel een groot feest uitgesteld moet worden tot 2021, hebben we onze stamgasten uitgenodigd om langs te komen en een glas glühwein of bubbels bij ons te drinken. Zelfs op veilige afstand hebben we ze met veel plezier ontvangen.

Wat staat ons te wachten voor kerst?

Samen met onze vrienden van restaurant Branie maken we een take-away Xmas en NYE diner.
We bieden een 4 gangendiner aan inclusief 2 welkomstcocktails en een fles wijn.

Wat heb je geleerd van deze periode?

Deze pandemie dwingt je om creatiever te worden in elk aspect van het bedrijf.
Zoals zoveel restaurants hebben we ons bedrijf volledig omgetoverd tot een bezorg- en afhaalrestaurant. Daarnaast hebben we alle aspecten van het bedrijf opnieuw geëvalueerd, om onze algemene efficiëntie te verhogen.


Iets waar ik de afgelopen maanden erg blij mee was, is de enorme hoeveelheid steun die we hebben gekregen, van buren, vaste gasten, vrienden en leveranciers.
Het is hartverwarmend om te zien hoe mensen in moeilijke tijden elkaar kunnen helpen. Er komen twee voorbeelden bij me op. Het eerste: we hebben een gast die sinds het begin van de pandemie 4 keer per week bij ons komt om wat te eten en af en toe wat te drinken mee te nemen om ons te steunen, te zien hoe het met ons gaat en om ervoor te zorgen dat we als bedrijf kunnen overleven. De tweede: een vriend van ons verraste ons met een goed gecoördineerde actie met 60 mensen van over de hele wereld. Ze hebben allemaal tegelijk een cadeaubon van het restaurant gekocht. Dus twee weken geleden explodeerde onze inbox uit het niets ineens met aankopen op onze website.
Dit soort dingen geven ons de motivatie en de energie die we nodig hebben om door te gaan.

 

Café-Restaurant de Plantage

Helemaal in Amsterdam Oost vonden we bij onze buren van Café-Restaurant de Plantage hetzelfde pit en enthousiasme.

Jorinde van Gent van de Plantage vertelde ons hoe ze creatief moesten worden na de sluiting van alle bars en restaurants voor de reguliere service in oktober.

Meteen zijn we begonnen met het omzetten van ons reguliere restaurant in een kleine take-away service. We verkopen een aantal van onze reguliere snacks, dips, voorgerechten, hoofdgerechten en wijn. Elke week maken we een nieuw menu dat online kan worden besteld en opgehaald in de winkel of kan worden afgeleverd door ons eigen personeel in de buurt. Voor voorbijgangers die uit de dierentuin komen of een wandeling maken, hebben we ook een koffiestand op het Artis-plein, waar we eveneens een selectie van snacks om mee te nemen hebben, evenals verse churros en gegrilde kaassandwiches. Met deze initiatieven hopen we in deze moeilijke tijden wat geld te verdienen en ook ons personeel bezig te houden en bij elkaar te houden.

Ook Jorinde had enkele aanmoedigende verhalen te vertellen:

Een heel mooi bijeffect van de opening van ons afhaalrestaurant is dat we elke week al onze vaste klanten in de winkel te zien krijgen. We zitten in een zeer betrokken buurt, met veel mensen die normaal gesproken meerdere keren per week of zelfs meerdere keren per dag langskomen voor koffie, lunch of diner. Als personeel, management en eigenaren missen we deze mensen natuurlijk, want zij zijn de reden dat we voor dit bedrijf hebben gekozen, maar door hun blijvende betrokkenheid bij ons restaurant kunnen we ze blijven zien en onze producten wekelijks serveren.

 

 

De gedrevenheid en het enthousiasme van deze lokale bedrijven maken ons trots om deel uit te maken van hun gemeenschap. Als je bij Yays in Amsterdam verblijft met onze huidige Christmas Staycation Deal, vergeet dan niet om langs te komen en wat liefde te delen!

[Foto’s van De Gouden Reael, Pikoteo en De Plantage]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abonneer je hier voor maandelijkse tips & updates over verborgen juweeltjes in Amsterdam, Barcelona en meer van je favoriete Europese steden!

* indicates required
16 dec 2020
Door: Yays Team
Blogoverzicht